Nové ultratenké All-in-One PC Acer Aspire dávajú tvár modernej domácnosti

Nové ultratenké All-in-One PC Acer Aspire dávajú tvár modernej domácnosti

 

Acer Aspire U27 je prvým All-in-One počítačom s pasívnym chladením LiquidLoop pre úplne tichý chod.

Spoločnosť Acer predstavila dva nové elegantné All-in-One počítače - 27" Aspire U27 a 23,8" Aspire Z24. Vďaka procesorom Intel Core 7. generácie a voliteľnej pamäti Intel Optane poskytujú oba počítače v systéme Windows 10 vysoký výkon a rýchlu odozvu, zatiaľčo v domácnosti zaujmú svojím štýlovým vzhľadom.

Nový model Aspire U27, ktorý získal ocenenie iF Design Award 2017, sa môže pochváliť impozantným ultratenkým telom s hrúbkou len 12mm a elegantným diamantom brúseným kovovým stojanom v tvare písmena V. Vďaka 27" FullHD displeju so širokým pozorovacími uhlami a špeciálne navrhnutému subwooferu pre pôsobivé hlboké basy prináša tento All-in-One počítač podmanivý zvuk aj úderný obraz.

Sme nesmierne nadšení, že prichádzame s naším inovatívym pasívnym chladiacim systémom do All-in-One počítačov. Tento chladiaci systém nám umožnil vytvoriť ultratenký oceňovaný počítač Aspire U27, moderný kúsok domáceho interiéru, ktorý je však natoľko tichý, že nebude svoje okolie nijako rušiť.

Jeff Lee, generálny riaditeľ divízie Stationary Computing, IT Products Business spoločnosti Acer

Aspire U27 je vybavený vlastným pasívnym chladením LiquidLoop, ktoré prináša úplne tichý chod. Toto chladenie využíva pre prenos a odvod tepla odparovanie a kondenzáciu, čo zvyšuje jeho účinnosť a predlžuje životnosť produktu, nakoľko eliminuje škodlivé hromadenie prachu.

Vďaka funkcii Windows Hello sa môže každý člen domácnosti prihlasovať ku svojmu účtu rýchlejšie a bezpečnejšie než predtým, a to prostredníctvom rozpoznávania tváre. Certifikácia Skype for Business zasa zaisťuje behom videokonferencií krištáľovo čistú komunikáciu bez oneskorenia.

Acer Aspire U27 bude k dispozícii v auguste za cenu od 1299€.

All-in-One počítač Aspire Z24 je mimoriadne tenký (11mm) s krásne tvarovaným zadným krytom a je tak krásnym doplnkom do akejkoľvek miestnosti v dome. Je osadený dedikovanou grafickou kartou NVIDIA GeForce 940MX, ktorá mu poskytuje dodatočný výkon pre širokú škálu činností, zatiaľčo v jeho výbave nechýba ani optická mechanika.

Počítače Aspire U27 a Z24 sa môžu pochváliť technológiou ExaColor, ktorá koriguje farby a vyľaduje kontrast pre kvalitný, živý a presný obraz, čo je veľkým prínosom pre všetkých, ktorí si chcú vychutnať prehliadanie digitálnych fotografií, príležitostné hranie, sociálne siete alebo obsah prostredníctvom HDMI výstupu.

Acer Aspire Z24 bude k dispozícii v auguste za cenu od 899€.

Okrem toho sú počítače vybavené technológiou Acer BlueLightShield, ktorá znižuje mieru vyžarovania modrého svetla. Funkcia Dolby Audio Premium potom poskytuje pri sledovaní filmov alebo hraní hier vynikajúci zvuk. Inteligentne riešený kožený držiak pre vedenie kabeláže sa stará o čistý pracovný priestor bez neporiadku, zatiaľčo je možné obrazovku nakloniť v rozmedzí -5 až 25° pre maximálne pohodlie pri sledovaní obrazu, filmov či pri videohovoroch.

Zdroj: Acer

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk