GIGABYTE prináša nové BIOSy s podporou technológie Intel Optane

GIGABYTE prináša nové BIOSy s podporou technológie Intel Optane

 

Gigabyte uvádza podporu pre úplne novú technológiu Intel Optane na svojich základných doskách série 200. Pamäť Intel Optane pomáha zvyšovať výkon klasických pevných diskov, moderných SSD a dokonca aj NVMe diskov tým, že dočasne uchováva často používané aplikácie a súbory pre okamžitý prístup k nim.

Od svojho uvedenia na trh sú základnej dosky GIGABYTE série 200 vybavené podporou pre technológiu Intel Optane Memory. Vďaka jednoduchej aktualizácii systému BIOS a procesorov Intel siedmej generácie, môžu používatelia aktivovať toto vylepšenie výkonu a zažiť svoj počítač rýchly ako nikdy predtým.

Intel Optane Memory je game-changer pre toto odvetvie. S trhom stále sa spoliehajúcim predovšetkým na klasické pevné disky, ich technológia Optane spraví opäť o niečo zaujímavejšími. Intel Optane je technológiou budúcnosti aj preto, že dokáže udržať klasické disky pri živote aj v dobe rýchlych SSD a NVMe diskov.

Henry Kao, viceprezident Motherboard Business Unit spoločnosti GIGABYTE

Zažite úžasnú rýchlosť počítača

Technológia Intel Optane poskytuje rýchlu odozvu aj pri kombinácii s kapacitne veľkými diskami. Inštalovaný v M.2 pamäťovom module, Intel Optane zrýchľuje prevádzku pri nezmenenej kapacite pevných diskov a dokáže zlepšiť produktivitu a celkový zážitok práce s počítačom. Aplikácie a hry môžete teraz inštalovať rýchlejšie a spúšťať ich budete s minimálnym oneskorením. Nielen, že je táto technológia revolučná, že je cenovo dostupné pre všetkých, ktorí chcú zažiť výrazne rýchlejší štart počítača, rýchlejšie spúšťanie aplikácií a mimoriadne zážitky z hier.

Aktualizácie BIOSu s aktívnou podporu technológie Intel Optane pre základné dosky GIGABYTE série 200 sú k dispozícii pre používateľov k stiahnutiu na produktových stránkach GIGABYTE a AORUS.

Zdroj: Gigabyte, Intel

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk