Cooler Master kompletizuje portfólio klávesníc modelmi MasterKeys Pro S a Pro M RGB

Cooler Master kompletizuje portfólio klávesníc modelmi MasterKeys Pro S a Pro M RGB

Cooler Master uvádza na trh dve nové herné klávesnice radu MasterKeys. Kým menšia verzia Pro S ponúka 80% layout a biele LED podsvietenie, väčší variant Pro M RGB sa prezentuje 90% layoutom a plným RGB podsvietením.

Obe nové klávesnice, líšiace sa len veľkosťou a typom podsvietenia, disponujú kvalitnými Cherry MX spínačmi s dlhou životnosťou. Ich súčasťou sú integrované procesory ARM Cortex M0 v MasterKeys Pro S a ARM Cortex M3 v MasterKeys Pro M RGB s vlastnou pamäťou, umožňujúcou zmenu režimu alebo individuálne nastavenie podsvietenia a tiež nahrávanie makier do štyroch užívateľských profilov bez nutnosti inštalácie prídavného softvéru. Prepnutím pomocou funkčnej klávesy Fn a Esc možno deaktivovať makrá a využívať klávesnice štandardne k práci.

Dve pokročilé technológie N-key a 6-key rollover spojil Cooler Master v jednu. Nezávisle na zvolenom operačnom systéme, vrátane Mac OS X, detekuje Anti-Ghosting technológia každé stlačenie tlačidla bez ohľadu na rýchlosť a počet, čím je garantovaná maximálna presnosť zadávania jednotlivých aj kombinovaných povelov.

Cooler Master MasterKeys Pro S s bielym podsvietením bude na tuzemskom trhu k dispozícii na konci marca za odporúčanú koncovú cenu 127 amerických dolárov bez DPH. Cooler Master MasterKeys Pro M RGB bude na tuzemskom trhu k dispozícii na konci marca za odporúčanú koncovú cenu 136 amerických dolárov bez DPH.

Zdroj: Cooler Master

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk