GIGABYTE predstavuje nové základné dosky AORUS

GIGABYTE predstavuje nové základné dosky AORUS

 

Tieto základné dosky navrhnuté pre nadšencov umožňujú personalizáciu pomocou unikátnych funkcií, ako je podpora vodného chladenia, plne nastaviteľné RGB LED, rovnako ako nové vylepšené inteligentné riadenie otáčok ventilátorov.

Posledných pár rokov sa hráči zameriavali na prispôsobovanie svojich počítačov a herné základné dosky AORUS stelesňujú túto myšlienku. AORUS je prémiová herná značka zameraná na personalizáciu pre všetkých používateľov, predovšetkým však pre hráčov. Nech už ide o nadšencov, náročných používateľov alebo príležitostných hráčov, základná doska AORUS je skvelou voľbou pre všetkých z nich.

Poháňané 7. generáciou procesorov Intel Core

Herné základné dosky AORUS plne podporujú nové procesory Intel Core siedmej generácie (Kaby Lake) a sú taktiež plne kompatibilné s predchádzajúcou šiestou generáciou (Skylake) procesorov Intel Core. Vďaka platforme 7. generácie ponúknu herné základné dosky AORUS vyšší výkon, bohatšie a pôsobivejšie zážitky a univerzálne a rýchle rozhrania.

G-Chill a G-Frost - Chlad zvnútra

Výhradne základné dosky GIGABYTE Z270X-Gaming 9 a Z270X-Gaming 8 sú vybavené integrovanými blokmi pre vodné chladenie. Tieto bloky, G-Chill a G-Frost od Bitspower a EK Waterblovks podporujú ako pasívne, tak aktívne chladenie. Tieto herné základné dosky AORUS sú pripravené pre hráčov, ktorí s nimi môžu posunúť výkonnostné hranice, najmä pri pretaktovaní.

RGB Fusion - Osvetlenie vašej zostavy spôsobom, akým budete chcieť

Vyjadrite svoj štýl vďaka AORUS RGB Fusion, celkom prepracovanému systému osvetlenia, ktoré používateľom umožňuje prispôsobiť osvetlenie ich zostavy spôsobom, akým budú chcieť. Vďaka podpore RGBW LED pásov dávajú herné základné dosky AORUS na výber z miliónov farieb a kombinácií, čo urobí každú zostavu rovnako unikátnou, ako je jej vlastník. Okrem toho môžu používatelia vďaka podpore bielych LED u LED headerov na svojich doskách upravovať viac oddelení a zón, čím urobia svoj počítač ešte osobitejším. Vybrané modely majú dokonca Accent LED pokrytie, ktoré môže byť zmenené na základe osobných preferencií.

Smart Fan 5 - Chytrý spôsob ako regulovať otáčky ventilátorov

Prúdenie vzduchu je jedným z najdôležitejších prvkov ľubovoľného počítača. Vďaka Smart Fan 5 budú mať používatelia a hráči nad ventilátormi vo svojej počítačovej zostave plnú kontrolu. S kompletne všetkými headrami pre ventilátory chovajúcimi sa ako hybridné headery už nebudú kutilovia zmätení z toho, čo ktorý header robí, pretože všetky dokážu automaticky zistiť, aký typ zariadenia je pripojený. Pre ďalšiu podporu rôznych možností chladenia majú teraz používatelia k dispozícii špecifické headery pre ventilátory s podporou prúdov až 2A pre väčšie, výkonovo náročné ventilátory či čerpadlá.

Vzhľadom k omedzenému priestoru vo vnútri skrinky využíva AORUS Smart Fan 5 výhod svojho výkonného softvéru, ktorý používateľovi umožňuje nastaviť závislosť rýchlosti otáčok ventilátorov na zdrojoch tepla inak, než je tomu u nastavenia od výroby. Vďaka zameniteľným teplotným senzorom môže byť chladenie hračkou. Vybrané základné dosky ponúkajú ďaľšie dva termistory, aby zostali aj ostatné komponenty v počítači chladné.

Zdroj: GIGABYTE

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk