ADATA predstavuje 3D MLC NAND SSD disk Ultimate SU900

ADATA predstavuje 3D MLC NAND SSD disk Ultimate SU900

 

ADATA predstavilo špičkový SSD disk Ultimate SU900 2.5” SATA s rýchlosťou až 6 Gb/s, ktorý ukazuje ďalší rozvoj technológie 3D NAND Flash.

3D MLC NAND v rôznych kapacitách

3D NAND SSD disky využívajú potenciál svojej vysokej hustoty. Ultimate SU900 je k dispozícii i v kapacite 2 TB, zákazníci si môžu zvoliť tiež 256GB, 512GB a 1TB variant. V diskoch SU900 je využitá špičková flash technológia 3D MLC (multi-level cell), ktorá je zárukou vyššej spoľahlivosti, životnosti a výkonnosti. SSD disk využíva tiež radič SMI 2258. Zvláda rýchlosti až 560 MB/s pre čítanie a 525 MB/s pre zápis, a tiež 85K/90K IOPS.

Trvale udržateľný vysoký výkon a integrita dát

Mnoho SSD diskov sa chváli svojimi vysokými rýchlosťami, ktoré ale dosahujú len teoreticky, a pri väčších dátových prenosoch zlyhávajú. Rovnako ako väčšina SSD diskov ADATA, i SU900 má vstavanú cache DRAM a SLC Cache Buffer (v móde pSLC) ktorá zaisťuje, že ani pri vysokej záťaži nebude výkon trpieť nežiadúcimi prepadmi rýchlosti. Pre zníženie degradácie NAND buniek podporuje SU900 technológia data shaping, wear leveling a RAID Engine. Tiež využíva inteligentný opravný kód LDPC ECC (low density parity check error-correcting code), ktorý eliminuje väčšinu potenciálnych chýb v dátach. Ako ostatné SSD disky, i SU900 výrazne prevyšuje kvalitu mechanických diskov, a v priebehu času je v porovnaní s nimi stále spoľahlivejší.

Kompletné balenie pre jednoduchú inštaláciu

Štandardná výška 7 mm a 2.5” veľkosť SU900 umožňuje rýchlu a jednoduchú výmenu v každom ultrabooku, notebooku a hernom zariadení PS4/PS4 Pro. Predajné balenie tiež obsahuje 2,5mm redukciu pre lepšie usadenie disku do 9,5mm priestoru a 3,5“ rámik. Vďaka tomu je zaistená v podstate univerzálna použiteľnosť v širokej škále zariadení od tých najľahších ultrabookov až po špičkové stolové počítače. Ako doplnok k starostlivej a kvalitnej výrobe je SSD disk ponúkaný s päťročnou zárukou.

Zdroj: ADATA

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk