Spoločnosť Xiaomi dnes predstavila niekoľko nových produktov, ktoré vás príjemne prekvapia

Spoločnosť Xiaomi dnes predstavila niekoľko nových produktov, ktoré vás príjemne prekvapia

 

Nebavia vás už klasické a "okukané" značky telefónov, či tabletov? Spoločnosť Xiaomi práve dnes predstavila nové produkty, ktoré budu hravo konkurovať aj tým najdrahším svetovým značkám. 

Dnes čínska spoločnosť XIAOMI, ktorá je známa precízne a kvalitne vyrobenými zariadeniami (či už mobily, tablety, ale aj kamery) predstavila niekoľko nových produktov. Čoho všetkého sme sa dnes dočkali?

Mobilný telefón Mi Mix 

Telefón Mi Mix bude mať displej o rozmeroch 6.4 palca a 91.3 % prednej plochy telefónu bude zaberať práve obrazovka. Naviac celé telo mobilu bude keramické. Srdcom telefónu bude procesor SnapDragon 821 s taktom 2.35 GHz, k tomu mu bude sekundovať 6 GB RAM (4 GB RAM v "chudobnejšej" verzií) a naviac sa budú môcť používatelia tešiť na kapacitu vnútornej pamäte až 256 GB (128 GB). Batéria telefónu bude mať kapacitu 4400 mAH a tvorcovia sľubujú veľmi rýchle nabíjanie.

Cena za verziu s 4 GB RAM a 128 GB ROM sa bude pohybovať po prepočte na hodnote približne 475 € a verzia s 6 GB RAM a 256 GB ROM na cene cca. 540 €.

Mobilný telefón Mi Note 2

Mobilný telefón Mi Note 2 zaujme najmä zaoblením po oboch stranách displeja, ktorý disponuje veľkosťou 5.7 palca. Procesor telefónu bude (rovnako ako u Mi Mix) SnapDragon 821 s taktom 2.35 GHz. Čo poteší asi najviac je zadná kamera s neuveriteľnými 22.56 MPX a predná kamera, ktorá bude mať až 8 MPX, takže ľudia závislí na "selfie" fotografiách si prídu na svoje. Tak isto ako u Mi Mix, bude aj Mi Note 2 obsahovať batériu s veľmi rýchlym nabíjaním a kapacitou 4070 mAh. Tento nový model sa dočká niekoľko verzií, ktoré budú mať od 4 GB RAM až po 6 GB RAM. Úložná pamäť telefónu bude od 64 GB až po 128 GB. A ako čerešničku na torte, bude Mi Note 2 podporovať všetky svetové LTE pásma, takže ak radi meníte krajiny pobytu, je toto pre vás ten najlepší mobilný spoločník na cesty.

Virtuálna realita od Xiaomi

Spoločnosť Xiaomi ide s dobou a tak prináša aj vlastný "náhlavný" set pre virtuálnu realitu. Ten bude mať zabudovaný motion senzor a sľubuje veľmi malú latenciu. V balení dostanete aj minimalistický, no za to veľmi dobre prepracovaný ovládač. Cena tohto produktu sa bude pohybovať na hodnote cca. 27 €. Tvorcovia nového Mi VR headsetu sľubujú kompatibilitu s Mi Note 2, Mi 5s, Mi 5s Plus a Mi5.

Pozrite si celé video z predstavenia nových produktov:

Sledujte : Špeciálne predstavenie Mi Note 2 a Mi Mix

Nahral Mi v utorok, 25. Októbra 2016
Zdroj: Facebook

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk