HP inovuje portfólio prémiových produktov

HP inovuje portfólio prémiových produktov

 

Spoločnosť HP predstavila nové tenšie a ľahšie konvertibilné zariadenia s dlhšou výdržou batérie a all-in-one zariadenie v nádhernom dizajne a s vysokým výkonom.

Spoločnosť HP vzala svoj najúspešnejší prémiový notebook a ešte viac ho zdokonalila. Nový Spectre x360 má o 25 percent dlhšiu výdrž na batérii – až 15 hodín. Umožňuje to najnovšia 7. generácia procesorov Intel Core i5 a i7, až 1TB PCIe SSD a 57,8W batéria, ktorá má síce tenší dizajn, ale vyššiu kapacitu. Nový úzky rám displeja zmenšil šírku z každej strany až o 10 milimetrov pri zachovaní veľkosti zobrazovacej plochy. Vďaka novému kĺbovému systému je HP Spectre x360 tenký necelých 13,8 milimetra, o 2 milimetre menej ako prechádzajúca generácia. Nový model je tiež ľahší (váži len 1,29 kg) a ponúka výbornú konektivitu - obsahuje dva porty USB-Type C s podporou Thunderbolt 3 a port USB-Type A 3.0. Displej je tvorený 13,3“ (33,78 cm) FHD IPS panelom.

HP Spectre x360 bude na Slovensku dostupný od decembra za cenu od 1 099 eur.

HP ENVY je navrhnutý pre zákazníkov, ktorí chcú prvotriedny notebook za prijateľnú cenu. Nový 13,3“ notebook prináša až o štyri hodiny dlhšiu výdrž na betérii. Pri šírke necelých 14 milimetrov a hmotnosti 1,42 kg je HP ENVY o niečo širší a ťažší ako prechádzajúca generácia, teraz sa však môže pochváliť väčšou batériou a najnovším Intel Core i5 alebo i7 procesorom pre vyšší výkon aj na cestách. Konštrukcia s nadvihujúcim sa kĺbom v spojení s podsvietenou klávesnicou a rozšíreným touchpadom umožňuje pohodlnejšie písanie aj pri horších svetelných podmienkach. Voliteľný displej bez rámu prináša živé vizuálne efekty a obraz pre filmy a hry v QHD+, QHD alebo FHD rozlíšení.

Notebook HP ENVY bude na Slovensku dostupný od decembra za cenu od 899 eur.

HP ENVY AiO 27 prichádza v jednoduchom, ale sofistikovanom dizajne, vďaka ktorému bude v domácnosti ozdobou, a to v ktorejkoľvek miestnosti. Šírka 27“ QHD displeja bola zmenšená o 44 percent na 15 milimetrov. V základni je umiestnený soundbar so štyrmi reproduktormi naladenými spoločnosťou Bang & Olufsen pre čo najkvalitnejší zvuk s kruhovým dotykovým ovládačom. Certifikácioa Technicolor Color zaručuje vysokú presnosť farieb pri sledovaní videa alebo vytváraní a úpravách obsahu. Tento displej je prvým od HP, ktorý ponúka režim Low blue light pre zníženie únavy očí a lepší spánok. Pre ochranu súkromia ENVY AiO 27 ponúka kameru HP Privacy s podporou IR a mikrofónom, ktorá je v prípade nečinnosti schovaná. K zariadeniu je dostupná voliteľná grafická karta NVIDIA GTX 950M.

HP ENVY All-In-One 27 bude na Slovensku dostupný od decembra za cenu od 1 599 eur.

HP ENVY 27s využíva moderný dizajn s tenkým hliníkovým stojanom, ktorý navodzuje pocit vznášajúceho sa monitora. Displej s uhlopriečkou 27“ a s 4K IPS panelom s úzkym rámom podporuje technológiu AMD FreeSync, ktorá redukuje vlnenie a trhanie obrazu, ktoré sa môže objaviť pri nižších modeloch monitorov. Vďaka presnosti sRGB farieb presahujúcich 99 percent vyzerá 4K obsah jednoducho úžasné. Konektivita je zaistená vstupmi Display Port a HDMI.

Monitor HP ENVY 27s bude na Slovensku dostupný od decembra za cenu od 549 eur.

Zdroj: HP

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk