Galaxy Note 7 explodoval a zničil rodine auto

Galaxy Note 7 explodoval a zničil rodine auto

 

Nie práve tá reklama, v ktorú Samsung dúfal.

Spoločnosť Samsung len pred pár dňami uviedla na trh novú vlajkovú loď Galaxy Note 7 a už sa s ňou objavil jeden problém. A to celkom závažný. Batéria smartfónu sa totižto môže počas nabíjania prehriať a keď sa tak stane, môže nastať výbuch. Samsung sa k tejto skutočnosti vyjadril, že ide o výrobnú vadu na niektorých modeloch batérie, prítomnú približne len v 24 smartfónoch z milióna. Ide teda o relatívne malú šancu, spoločnosť však pre istotu aj tak zvoláva všetkých majiteľov smartfónu a ponúka im bezplatnú výmenu za nový kus.

Ak ste majiteľom jedného z týchto smartfónov a chceli by ste túto ponuku využiť, reklamujte ho u obchodníka, u ktorého ste daný smartfón zakúpili.

U novších verzií smartfónu by už tento problém nemal existovať. Tento fakt však už nezachráni auto istej rodine z floridského mestečka Saint Petersburg. O zvolávacej akcii nemali ani tušenia a nechali si popri vykladaní nového stola z auta nabíjať ich nový Galaxy Note 7 na palubnej doske vozidla. Nuž, výsledok hovorí sám za seba.

Nikto našťastie nebol zranený. Táto a podobné správy prichádzajúce z celého sveta prichádzajú pre Samsung v tom najhoršom možnom čase. Apple len včera predstavil nový iPhone 7 a táto neštastná udalosť môže pár inak verných fanúšikov značky prinajmenšom donútiť porozmýšľať nad zmenou.

Zdroj: cultofmac.com

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk