Razer predstavuje novú mechanicko-membránovú klávesnicu

Razer predstavuje novú mechanicko-membránovú klávesnicu

 

Ornata je novou hernou klávesnicou od spoločnosti Razer, ktorá využíva nové mechanicko-membránové spínače Razer Mecha-Membrane.

Nové spínače Razer Mecha-Membrane spájajú to najlepšie z využitia membránovej základne s výhodami mechanických kláves, vďaka čomu ponúkajú mäkký a príjemný stisk, ktorý je doprevádzaný jasnou hmatovou odozvou. Táto nová technológia zaručuje pohodlnejšie a efektívnejšie používanie ako iné riešenia na trhu.

Razer Ornata Chroma má individuálne podsvietenie kláves prostredníctvom technológie Razer Chroma, ktorá sprístupňuje bohatú škálu svetelných funkcií s možnosťou ich synchronizácie na všetkých zariadeniach. Hráči majú na výber zo 16,8 milióna farieb a rady rozličných efektov. Vlastné nastavenie je možné vytvárať pomocou softvérovej platformy Razer Synapse a následne ich zdieľať s miliónmi používateľov softvéru Razer Chroma Workshop. Profily podsvietenia sú takisto integrované do rôznych obľúbených hier, ako sú napríklad Overwatch, Call of Duty: Black Ops III, Blade and Soul a ďaľších.

Razer Ornata Chroma bude dostupná v októbri za odporúčanú cenu 109,99€.

Súčasťou balenia Razer Ornata je tiež pripojiteľná ergonomická podpera zápästí, ktorá sa ku klávesnici prichytáva magneticky a je ju tak možné v stiesnených pracovných a herných priestoroch jednoducho odstrániť. V predaji bude tiež alternatívna verzia Razer Ornata s jednofarebným zeleným podsvietením. Aj táto verzia bude môcť prostredníctvom softvéru Razer Synapse využívať dynamické svetelné efekty.

Razer Ornata so zeleným podsvietením bude dostupná v októbri za odporúčanú cenu 89,99€.

Zdroj: Razer

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk