Lenovo predstavuje nový Moto Z Play spolu s Hasselblad True Zoom

Lenovo predstavuje nový Moto Z Play spolu s Hasselblad True Zoom

 

Spoločnosť Lenovo na veľtrhu IFA predstavila nový Moto Z Plus spolu s Moto Mods Hasselblad True Zoom.

Moto Z Play ponúka tenký a ľahký dizajn s pevným hliníkovým rámom a elegantnou sklenenou zadnou stranou, ktorý vďaka Moto batérii prináša až 50-hodinovú výdrž batérie. Vyčerpali ste svojich 50 hodín? Žiaden problém - s rýchlym nabíjaním TurboPower budete fungovať ďalších 9 hodín len za 15 minút v nabíjačke. Telefón ponúka osemjadrový 2,0GHz procesor, úžasný 5,5" 1080p Super AMOLED displej a 3GB pamäte, aby ste mohli hrať hry či streamovať videá, a to bez najmenšieho zaváhania. Robte nádherne ostré fotky - vo dne či v noci - so 16MP fotoaparátom s laserovým automatickým zaostrovaním a vďaka širokouhlému prednému fotoaparátu s LED bleskom plynule prejdete zo selfie záberov na skupinové fotky.

Moto Z Play bude na Slovensku dostupný v cene od 499€ v priebehu októbra u autorizovaných predajcov Lenovo.

Rad Moto Mods už zahŕňa reproduktor JBL SoundBoost, ktorý by ste mali mať na párty vždy so sebou, projektor Insta-Share, vďaka ktorému môžete obsah zdieľať tak, ako chcete a tiež extra batériu od Incipio, aby ste nikdy nezostali bez šťavy, keď svoj smartfón najviac potrebujete.

Vďaka spolupráci s legendárnou fotografickou značkou Hasselblad ponúkne Lenovo pokrokové snímacie možnosti. Vďaka 10x optickému zoomu a xenónovému blesku sa môžete zamerať len na fotenie - osvetlenie a vzdialenosť už nikdy nebudú stáť v ceste dokonalému záberu. Vďaka schopnosti fotiť vo formáte RAW môžete očakávať ešte lepšiu kontrolu a flexibilitu. Navyše je tu fyzické tlačidlo spúšte a ovládanie zoomu, ktoré zabezpečia skvelú manipuláciu. Od roku 1941 stojí Hasselblad v popredí odvetvia zobrazovacích technológií. Meno Hasselblad je na celom svete synonymom tých najkvalitnejších fotografických zariadení. Niektoré z najikonickejších záberov v histórii boli zhotovené fotoaparátmi Hasselblad, od prvých fotiek na Mesiaci, až po známy obal albumu Abbey Road skupiny The Beatles.

Hasselblad True Zoom bude na Slovensku dostupný v cene od 299€ v priebehu októbra u autorizovaných predajcov spoločnosti Lenovo.

Zdroj: Lenovo

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk