Lenovo predstavuje nový hybridný tablet Yoga Book

Lenovo predstavuje nový hybridný tablet Yoga Book

 

Yoga Book ponúka doteraz nevídané funkcie, ako klávesnicu Halo Keyboard a stylus s dvojitým využitím, ktorý píše na papier aj na displej.

Vyrobený zo zmesi zliatin magnézia a hliníka má tablet Yoga Book robustnú stavbu a zaručene upúta pozornosť. Ako najtenšie 2-in-1 zariadenie na svete má Yoga Book v zatvorenom stave len 9.6mm, pričom na najtenšom okraji sa zužuje na 4,05mm – čo je hrúbka o niečo menšia ako tri mince. S hmotnosťou 690 gramov je tiež najľahším 2-in-1 zariadením, ktorý sa svojou mobilitou vyrovná aj smartfónu. Používatelia na cestách majú možnosť pracovať kdekoľvek, a to vďaka ľahkému dizajnu, 15-hodinovej výdrži batérie a pántu s dizajnom hodinkového náramku, ktorý sa otáča až o 360°. Ak sa používateľom nechce pracovať, majú pri sebe špičkový zábavný tablet, ktorý im bude robiť spoločnosť s 10,1" IPS FullHD obrazovkou, 64GB pamäťou a vysokokvalitným zvukom, ktorý vylepšuje technológia Dolby Atmos.

Prvoradou funkciou produktivity tabletu Yoga Book je jeho tenký a ľahký dizajn. Ten dopĺňa podsvietená Halo klávesnica, plne dotykový displej so softvérom a hardvérom, ktoré splývajú do jedného rozhrania. Na klávesnici chýbajú akékoľvek skutočné klávesy. Ukazujú sa na druhom paneli tabletu Yoga Book, ako masívne biele obrysy vždy, keď je to potrebné. Halo klávesnica sa neustále "učí a prispôsobuje" písacím zvykom svojho užívateľa, so zabudovaným softvérom na predikciu a umelé metódy učenia.

Zarovnaný povrch Halo klávesnice poskytuje niekoľko doplnkových možností využitia, keď sa spáruje s doplnkovým perom tabletu Yoga Book s dvojitým použitím. Užívatelia teraz môžu písať buď reálnym perom, ktoré má atramentovú špičku a píše na papier alebo poznámkový blok cez viacúčelový panel klávesnice alebo prostredníctvom stylusu, keď sa použije priamo na panel. Doplnkové reálne pero, ktoré je veľkosťou podobné atramentovému peru, využíva technológiu Wacom feel, aby mohlo fungovať so špičkovým filmom elektromagnetickej rezonancie vo viacúčelovej klávesnici.

Yoga Book kombinuje prácu a zábavu do jedného tabletu cez rozhranie Book UI, operačný systém Android 6.0, ktorý je špeciálne prispôsobený pre tento tablet. Rozhranie Book UI umožňuje súbežné fungovanie viacerých aplikácií prostredníctvom niekoľkých okien, ktoré sa môžu stiahnuť, maximalizovať alebo minimalizovať, a tiež cez lištu úloh, ktorá sleduje vaše aplikácie a bežné Windows klávesové skratky a akčné klávesy. Toto nové dodatočné zaťaženie s ľahkosťou zvláda výkonný procesor Intel Atom X5 a 4GB pamäť. Užívatelia, ktorí preferujú Windows, majú taktiež možnosť pracovať na tejto platforme, keďže tablet Yoga Book je dostupný aj so systémom Windows 10.

Yoga Book v Android verzii bude na Slovensku dostupný v zlatej a šedo striebornej farbe od septembra v cene od 499 EUR a LTE verzia od 549 EUR. Verzia s Windows 10 bude na Slovensku dostupná v uhlíkovej čiernej farbe od septembra v cene od 559 EUR a LTE verzia od 599 EUR.

Zdroj: Lenovo

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk