Toshiba predstavuje integrované riešenie zálohovania a nabíjania telefónov

Toshiba predstavuje integrované riešenie zálohovania a nabíjania telefónov

 

Spoločnosť Toshiba na veľtrhu IFA 2016 v Berlíne odhalí nový produkt, ktorý poskytne možnosť nabíjania a zálohovania telefónov so systémom Android v jednom používateľskom kroku.

Mobilné telefóny sa dnes často stávajú hlavnými zariadeniami pre ukladanie dôležitého osobného obsahu, akým sú kontakty, dokumenty, fotografie, hudba či videá. Prieskum spoločnosti AVAST však odhaluje, že aj napriek významnému riziku straty, krádeže alebo poničenia telefónu si tieto dôležité dáta denne zálohuje len 8% ľudí.

Nová inovatívna technológia spoločnosti Toshiba je navrhnutá tak, aby pomohla vyriešiť zásadný problém každodenného zálohovania dát spojením tejto činnosti s nabíjaním telefónu, čo je každodenná operácia takmer u každého z nás. Okrem zálohovania ponúkne Toshiba aj špeciálnu funkciu pre zjednodušenie prenosu dát medzi zariadeniami, čo využijú najmä používatelia prechádzajúci zo starého telefónu na nový. Táto aplikácia pre Android je používateľsky veľmi jednoduchá. Nový produkt Toshiby môže tiež zjednodušiť správu dát bez nutnosti použiť počítač. Používatelia PC budú môcť použiť technológiu zálohovania dát cez rozhranie USB typu A a USB typu C.

Napriek tomu, že integrované zálohovacie a nabíjacie stanice nebudú oficiálne uvedené na trh do roku 2017, návštevníci veľtrhu IFA 2016 budú mať možnosť pozrieť si tento produkt na stánku Toshiba (hala 17, stánok 105).

Zdroj: Toshiba

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk