Logitech na veľtrhu IFA 2016 predstavuje nové myši

Logitech na veľtrhu IFA 2016 predstavuje nové myši

 

Spoločnosť Logitech rozširuje svoje portfólio o novú myš pre viac zariadení a dvojicu nových tichých myší.

Nová všestranná myš pre viacero zariadení Logitech M720 Triathlon je navrhnutá tak, aby ľuďom pomohla k vyššej produktivite a aby mohli jednoduchšie pracovať na rôznych obrazovkách a rôznych operačných systémoch. Vďaka technológii Easy-Switch možno k myši M720 Triathlon pripojiť až tri zariadenia a hladko medzi nimi prepínať stlačením jediného tlačidla. Myš M720 Triathlon funguje s operačnými systémami Windows, Mac OS, Chrome OS, Android a Linux. Je vytvorená pre všestrannosť, odolnosť a komfort a je tvarovaná tak, aby vám pohodlne sadla do ruky.

Táto výkonná myš má pre bezdrôtové pripojenie dve technológie, takže sa môže pripojiť pomocou pribaleného USB prijímaču Logitech Unifying alebo pomocou bezdrôtovej technológie Bluetooth Smart. Hyper rýchle rolovacie koliesko vám umožní bleskovo preletieť aj dlhé dokumenty a odolná konštrukcia tlačidiel vydrží až 10 miliónov kliknutí. Myš M720 Triathlon má navyše vylepšenú spotrebu energie a dokáže fungovať až dva roky s jedinou batériou veľkosti AA.

Logitech M720 Triathlon je už k dispozícii za odporúčanú cenu 69,99€.

Logitech M220 Silent a Logitech M330 Silent Plus sú úplne prvými tichými myšami, ktoré kedy spoločnosť Logitech vyvinula. Tieto myši poskytujú rovnakú presnosť, odolnosť a aj "pocity pri kliknutí" ako tradičné, ale ich hlučnosť je o viac než 90 percent nižšia. Oba modely majú vďaka miniatúrnemu „nano“ prijímaču bezdrôtové pripojenie s dosahom až 10 metrov. Myši bez problémov fungujú na počítačoch s Windows, Mac, Chrome OS alebo Linux. Navyše získali osvedčenie Quiet Mark od Noise Abatement Society (Spoločnosti na potieranie hluku).

Myš M330 Silent Plus ponúka výdrž batérie až na 24 mesiacov a má kontúrované úchopy z mäkkej gumy ktoré perfektne sadnú pre pravú ruku.

Logitech M330 Silent Plus bude k dispozícii od októbra 2016 za odporúčanú cenu 39,99€.

Myš Logitech M220 Silent má výdrž batérie až 18 mesiacov a dizajn vhodný pre pravákov aj ľavákov. Je určená pre ľahké prenášanie v taške (kabelke) kamkoľvek sa vyberiete.

Logitech M220 Silent bude k dispozícii od októbra 2016 za odporúčanú cenu 24,99€.

Zdroj: Logitech

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk