ADATA predstavuje nové externé disky Premier SC660 a HC660

ADATA predstavuje nové externé disky Premier SC660 a HC660

 

Nové robustné ultratenké disky disponujú luxusným kovovým dizajnom a vysokou spoľahlivosťou.

Spoločnosť ADATA Technology predstavila novú dvojicu externých diskov, a to SSD disk Premier SC660 a harddisk Premier HC660. Tieto disky sa vyznačujú luxusným pieskovaným kovovým dizajnom a hrúbkou len 9,6mm. Ryhované pokovované kryty oboch modelov zaručujú vysokú tvrdosť, odolnosť proti nárazom a škrabancom. Či už uprednostňujete SSD alebo klasickú diskovú technológiu, totožný design SC660 a HC660 poskytne atraktívne a praktické úložisko všetkým, ktorí hľadajú kombináciu lákavého designu, odolnosti a prenosnosti.

SC660 ponúkne prenos dát rýchlosťou až do 440 MB/s pri čítaní i zápise. SC660 je kompatibilný s operačnými systémami Windows, Mac OS a Android je a dostupný vo variantoch 240GB a 480GB. Funguje okamžite po pripojení ku všetkým zariadeniam od stolového počítača, cez notebooky až po smartphony a herné konzoly.

Rovnako ako aj SSD disk SC660, sa harddisk HC660 vyznačuje štíhlosťou iba 9,6mm. HC660 je kompatibilný s Windows, Mac OS a Android, v ponuke budú kapacity 1TB a 2TB. Vďaka technológii plug’n’play a podpore USB 3.0 môžu zákazníci bez zložitého nastavovania pripojiť svoj HC660 k širokej škále zariadení, a získať tak rýchly prístup k veľkému úložnému priestoru.

Zdroj: ADATA

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk