ADATA predstavuje pamäte XPG Dazzle LED DDR4

ADATA predstavuje pamäte XPG Dazzle LED DDR4

 

ADATA predstavilo XPG Dazzle, prvú líniu pamäťových modulov LED DDR4 SDRAM. Ide o pamäťové moduly s osvetleným LED pásikom a špecifikáciou DDR4. Vďaka patentovanej LED technológii od AVEXIR sú moduly XPG Dazzle určené pre rastúci trh PC modderov, počítačových nadšencov a hráčov.

LED pásik pútajúci pozornosť

Pamäťové moduly XPG Dazzle LED DDR4 dopĺňajú dizajn v podobe žiariaceho LED pásiku, ktorý je zabudovaný do chladiča. So špeciálnym dizajnom a červeným LED svetlom zvýrazňujú XPG Dazzle vzhľad komponentov a revitalizujú výkon počítačov pre pretaktovanie, hranie hier, alebo ukážkový modding PC. Pamäťové moduly XPG Dazzle sú k dispozícii v rôznych baleniach (2×8GB, 4×8GB, 2×16GB alebo 4×16GB), čo umožňuje používateľom pri zostavovaní high-end zostáv väčšiu flexibilitu.

Kombinácia výkonu a stability

Pamäte DDR4 predstihujú staršie DDR3 vo výkone a spotrebe energie. Pracovné napätie sa znížilo z 1.5V na 1.2V, čo predstavuje 20% úsporu. Okrem toho implementácia Intel XMP 2.0 umožňuje pretaktovanie a ladenie priamo z OS bez nutnosti zmien v systéme BIOS. Pre pokročilých používateľov zostáva hlavnou prioritou chladenie a preto využívajú XPG Dazzle jedinečnú technológiu Thermal Conductive s lepším odvodom tepla pre stabilnú prevádzku. Moduly sú postavené na 10-vrstvovej PCB pre zlepšenie kvality prenosu signálu a celkovej spoľahlivosti systému.

Záruka kvality a spoľahlivosti

Pamäťové moduly XPG Dazzle LED DDR4 sú zostavené z vysoko kvalitných čipov vyberaných procesom prísneho filtrovania. Používajú PCB najlepšej kvality a prechádzajú prísnymi testami spoľahlivosti a kompatibility, ktoré ďaleko prekračujú bežné štandardy, aby sa zabezpečila špičková životnosť a trvácnosť. Rovnako ako u všetkých pamäťových modulov poskytuje ADATA aj pre XPG Dazzle zákazníkom doživotnú záruku.

Zdroj: ADATA

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk