Herné príslušenstvo Trust vo futuristickom štýle

Herné príslušenstvo Trust vo futuristickom štýle

 

Trust predstavuje herné slúchadlá GXT 322 a hernú myš GXT 155 v troch farebných prevedeniach a futuristickom štýle.

Laserová herná myš Trust Gaming GXT 155 je vyhotovená v čiernej farbe a bielej, resp. zelenej kamufláži. Je určená pre pravákov najmä vďaka umiestneniu unikátneho výstupku na prstenník. Premyslené prevedenie vyzdvihuje ergonómiu myši rovnako ako príjemný povrch pripomínajúci brúsený kov a LED podsvietenie. Ponúka až 5000 DPI, integrovanú pamäť a pokročilý softvér pre naprogramovanie 11 tlačidiel na celkom 5 profilov. 8 kovových závaží dáva hráčom možnosť vlastného nastavenia hmotnosti. Myš disponuje 1,9 m dlhým spleteným káblom. Je kompatibilná s operačným systémom MS Windows.

Herný headset Trust Gaming GXT 322 odzrkadluje farebnosť myši. Ponúka plastovú schránku ozvláštnenú pochrómovanými doplnkami a príjemným polstrovaním hlavového mosta a náušníkov. Komunikáciu so spoluhráčmi zabezpečuje flexibilný mikrofón. Herné slúchadlá reprodukujú kvalitný zvuk s hlbokými basmi. Sú kompatibilné s počítačom a vďaka dodávanej redukcii tiež s mobilným telefónom.

Laserová herná myš Trust GXT 155 je k dispozícii na trhu za odporúčanú koncovú cenu 1 399 Kč s DPH v Českej republike a 31,81 euro s DPH na Slovensku. Trust GXT 155w s bielou resp. GXT 155C so zelenou kamuflážou je k dispozícii za odporúčanú koncovú cenu 1 499 Kč s DPH a 34,99 euro s DPH.

Herný headset Trust GXT 322 je k dispozícii na trhu za odporúčanú koncovú cenu 1 149 Kč s DPH v Českej republike a 24,79 euro s DPH na Slovensku. Trust GXT 322W s bielou resp. GXT 322C so zelenou kamuflážou je k dispozícii za odporúčanú koncovú cenu 1 299 Kč s DPH a 27,89 euro s DPH.

Zdroj: Trust

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk