Kingston uviedol novinky na výstave CES 2016

Kingston uviedol novinky na výstave CES 2016

 

Po včerajšej virtuálnej tlačovej konferencii značky HyperX sa dnes slova ujala aj jej materská spoločnosť Kingston. Čím nás Kingston zaujal?

Kingston uviedol novú generáciu multifunkčných prenosných powerbánk MobiLite Wireless, konkrétne modely G3 a Pro. Obe disponujú vstavanou batériou, v prípade G3 s kapacitou 5600mAh a v prípade modelu Pro 6900mAh, pričom ich výstupné prúdy sú 2 ampére, ktoré zaručujú naozaj rýchle nabíjanie. Podporujú funkciu 1-touch backup, ktorá vám umožňuje zálohovať údaje z vášho smartfónu jedným dotykom. Okrem toho sú obidve zariadenia vhodné aj na streamovanie rôznych multimédií. Zatiaľ čo modelu G3 musíte úložisko "dodať" (napr. vo forme pamäťovej karty), tak model Pro disponuje 64GB internou pamäťou. Obe zariadenia budú dostupné v priebehu februára za zatiaľ neznáme ceny.

Zástupcovia nám taktiež ukázali novú radu SSD diskov postavených na architektúre TLC. Vďaka nej je rada UV určená predovšetkým pre ľudí, ktorí majú obmedzený rozpočet. To však neznamená, že sa nižšia cena prejavila na výkone. Ako sme počas dema mohli vidieť, tak štart systému bol otázkou sekúnd, rovnako ako aj otvorenie 50 programov súčasne. Modely z rady UV budú dostupné vo variantoch od 120GB až do 1TB.

Koniec tlačovej konferencie patril prototypom SSD úložísk, ktoré sú pripojené prostredníctvom PCIexpress zbernice. Kedy sa tieto komponenty dostanú do predaja, bohužiaľ, nevieme. Musíme uznať, že koncept virtuálnych tlačových konferencii pomocou aplikácie Periscope je veľmi zaujímavý, každopádne osobný kontakt so zástupcami spoločností nenahradí.

Zdroj: Periscope

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk