Nová klávesnica Genius GX Gaming Scorpion K5 pre začínajúcich šampiónov

Nová klávesnica Genius GX Gaming Scorpion K5 pre začínajúcich šampiónov

Genius uvádza na náš trh novú hernú klávesnicu zo série GX Gaming. Novinka nesie meno GX Gaming Scorpion K5 a je určená pre tých, ktorí si radi po práci vo voľnom čase zahrajú a pre začínajúcich profesionálov, ktorí hľadajú kvalitnú hernú klávesnicu za dostupnú cenu.

Prevedenie a dizajn

GX Gaming Scorpion K5 je klávesnica, ktorá osloví všetkých herných nadšencov predovšetkým svojimi funkciami a pohodlným elegantným dizajnom. Odolné prevedenie ponúkne hráčom klávesy so životnosťou až 10 miliónov stlačení. Zároveň sú všetky klávesy podsvietené a umožňujú nastavenie jasu a farieb. Podsvietenie je možné úplne vypnúť alebo zvoliť jeden z troch stupňov intenzity a výber zo siedmich farieb.

Funkcie

Herná klávesnica Scorpion K5 je vybavená hernými funkciami, ktoré využijú hráči všetkých úrovní s celkom 12 funkčnými klávesami. Základnou nevyhnutnou funkciou každej hernej klávesnice je možnosť deaktivácie tlačidla Windows, aby nedochádzalo k nechcenému prepnutiu z hry na plochu práve v najsťaženejších okamihoch hry. Do hráčskej výbavy patrí aj funkcia anti-ghosting, ktorá zabezpečí, aby klávesnica zaznamenala poradie súčasne stlačených kláves a vykonala tak požadovaný zložený príkaz. Tri klávesy umožňujúce vyvolať opakovaný príkaz s dĺžkou 80, 60 a 40 znakov za sekundu.

Genius GX Gaming Scorpion K5 má rozmery 460 x 188.5 x 28.5 mm a celkovú hmotnosť 690 g.

Špecifikácie:

Prevedenie čierne, herné
Pripojenie USB
Podsvietenie áno, 7 farieb, 4 úrovne intenzity
Životnosť kláves až 10 000 000 stlačení
Anti-Ghosting áno, 19 kláves
Funkčné klávesy áno, 12 funkčných kláves
Win-Lock klávesa áno
Rozmery 460 x 188.5 x 28.5 mm, 690 g

Zdroj: Genius

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk