Nové all-in-one počítače Acer Aspire Z

Nové all-in-one počítače Acer Aspire Z

 

Spoločnosť Acer dnes oznámila oživenie radu all-in-one počítačov Aspire Z pre rok 2015 o nový 23,8 "model Aspire Z3-710 s kapacitným desaťbodovým multidotykovým ovládaním a o 19,5" model ZC-700.

Obaja sa môžu pochváliť Full HD (1 920 × 1 080 px) displejom s LED podsvietením. Sú dodávané s operačným systémom Windows 8.1 a nechýba im podpora od Aceru pre bezplatný upgrade na Windows 10.

Vychutnajte si realistické konverzácie s rodinou a priateľmi

Nové počítače Aspire Z umožňujú ľuďom vychutnať si skutočne realistické videohovory s rodinou a priateľmi vďaka integrovanej 2,0Mpx Full HD 1080p webkamere. Stereo reproduktory s technológiami Acer TrueHarmony™ a Dolby Digital Plus™ Home Theater umožňujú hlasnú a jasnú reprodukciu zvuku a dvojica digitálnych mikrofónov zase vníma, odkiaľ hlasy prichádzajú, a zaisťuje, že protistrana počuje krištáľovo čistý hlas, aj keď sa budete nachádzať v hlučnom prostredí.

Nové modely sa môžu pochváliť úžasne prepracovanou mechanickú konštrukciu, vďaka ktorej je možné obrazovku plynule naklopiť od uhla -5 ° do 30 ° len za pomocou dvoch prstov. Vďaka minimálnemu úsiliu vynaloženému na náklon obrazovky môžu užívatelia dokonale nastaviť i záber webkamery pri konverzácii alebo si zvoliť ergonomický pozorovací uhol pri dlhých hovoroch.

Tenký profil bez kompromisov

Nové all-in-one počítače Aspire Z si kladú za cieľ zmeniť stereotyp objemných stolových počítačov - ich šasi, do ktorého sa zmestilo všetko potrebné, je tenké iba 36 mm. Pod kapotou týchto AiO sa ukrýva procesor Intel® Core ™, Pentium® alebo Celeron®, až 8 GB pamäte, maximálne 2TB pevný disk a voliteľná optická mechanika DVD Super Multi.

Najčastejšie používané porty sú hneď po ruke na strane spoločne s čítačkou SD kariet a nechýba ani otvor pre kabeláž v základni pre ukrytie visiacich káblov. Nové počítače Aspire Z sú tiež vybavené technológiou Acer BluelightShield ™, ktorá znižuje únavu očí tým, že redukuje množstvo modrého svetla vyžarovaného z obrazovky, takže počítače nielenže dobre vyzerajú, ale sú tiež šetrné k vašim očiam.

Dostupnosť

Modely Acer Aspire Z3-710 budú k dispozícii v 3. štvrťroku 2015 za ceny od 18 990, - CZK / 689 EUR s daňou.
Modely Acer Aspire ZC-700 budú k dispozícii v 3. štvrťroku 2015 za ceny od 14 990, - CZK / 549 EURs daňou.

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk