Genesis Trit 600 je komfortné a inovatívne herné kreslo s nosnosťou až 150 kg a s RGB podsvietením

Herné kreslo Genesis Trit 600 RGB je skutočný trón navrhnutý pre náročných hráčov, ktorí vyžadujú vysokú kvalitu, maximálny komfort a očakávajú inovatívne riešenia. Široká funkčnosť poteší aj profesionálnych hráčov a RGB podsvietenie premení hernú zostavu v úžasné miesto na vedenie virtuálnych bitiek.

 

Spoločnosť Western Digital spája umenie a technológie v nových riešeniach pre profesionálov audiovizuálnej tvorby

Spoločnosť Western Digital predstavuje nové riešenia značky SanDisk® a rad SanDisk Professional. Novinky obohacujú ekosystém riešení pre ukladanie digitálneho obsahu pre streamovací, mediálny a zábavný priemysel.

 

Samsung predstavuje vynikajúci SSD disk 990 PRO

Spoločnosť Samsung Electronics, svetová jednotka vo vyspelých pamäťových technológiách, predstavila nový prírastok do radu SSD diskov 990 PRO s kapacitou 4 TB. V rade 990 PRO sú k dispozícii špičkové disky so zbernicou PCIe 4.0, technológiou Samsung V-NAND ôsmej generácie (V8) a vylepšeným ovládačom vlastnej výroby.

 

Kingston Digital rozširuje rad externých SSD

Spoločnosť Kingston Digital Europe Co LLP, ktorá je výrobcom flash pamäťových zariadení a pobočkou Kingston Technology Company, svetového lídra v oblasti pamäťových produktov a technologických riešení, dnes oznámila zahájenie dodávok miniatúrneho, prenosného a elegantného disku XS1000 External SSD. Disk XS1000 rozširuje rad externých SSD Kingston, kde nájdete aj XS2000.

 

Samsung uvádza nové pamäťové karty PRO Ultimate

Spoločnosť Samsung Electronics, predstavila novú vlajkovú loď medzi pamäťovými kartami štandardu UHS-I. Model PRO Ultimate je k dispozícii vo formátoch microSD a SD a umožňuje profesionálnym fotografom a ďalším tvorcom digitálneho obsahu dosiahnuť maximálnu produktivitu pri práci. Kapacita nových kariet dosahuje až 512 GB, veľkou výhodou je aj vynikajúca rýchlosť čítania až 200 MB/s.

 

Canon predstavuje nové inovatívne modely tlačiarní pre domácnosti a firmy

Spoločnosť Canon Europe oznámila uvedenie nových špičkových tlačiarní, ktoré sa tento rok na jeseň pripoja k existujúcemu radu značky. Nové prírastky boli navrhnuté tak, aby vyhovovali rôznorodým požiadavkám a zároveň vždy poskytovali špičkový výkon, vynikajúcu kvalitu tlače a maximálny užívateľský komfort.

 

Hranie na cestách: Spoločnosť Lenovo predstavuje nové vreckové zariadenie Legion Go

Spoločnosť Lenovo™ predstavuje Lenovo Legion™ Go, prvé vreckové herné  zariadenie Lenovo  s operačným systémom Windows, ktoré hráčom poskytuje väčšiu slobodu hrať hry akokoľvek - a kdekoľvek - chcú. Lenovo Legion Go je navrhnutý pre hráčov, ktorí sa neuspokoja s ničím menším ako so špičkovými špecifikáciami a vizuálnou stránkou svojho vreckového zariadenia.

 

Spoločnosť TCL predstavuje nové vlajkové produkty

Spoločnosť TCL dnes usporiadala globálnu online prezentáciu nových vlajkových produktov. V rámci prezentácie zoznámila verejnosť s pôsobivými úspechmi značky v roku 2023 a oznámila ďalšie pokroky v prelomovej patentovanej technológii Mini LED pri úplne novom rade veľkoformátových televízorov. Medzi novinkami boli aj nové produkty inteligentnej domácnosti s vylepšenou technológiou. 

 

Canon rozšíri rad PIXMA o dve nové smart a vysoko kvalitné domáce tlačiarne 3v1

V októbri sa Canon chystá uviesť na trh nové prírastky svojho inovatívneho radu tlačiarní. Tie boli dokonale navrhnuté tak, aby posunuli váš domáci študijný, pracovný alebo kreatívny priestor na novú úroveň. Modely PIXMA TS7650i/PIXMA TS7750i predstavujú špičkové tlačové riešenia produkujúce kvalitné výtlačky ľahko, rýchlo a prevratným spôsobom zjednodušujú tlač v domácnosti.

 

Ďalšie články...

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk