DotA 2 na Gamescone (?)

K najväčším minuloročným herným prekvapeniam nepochybne patrí ohlásenie plnohodnotného pokračovania Doty, populárneho módu pre Warcraft 3. Nebolo by na tom nič nezvyklé, ak by sa na vývoji nepodieľal Valve, autor FPS sérií ako Half-Life, alebo Portal.

Od ohlásenia, ktoré bolo sprevádzané niekoľkými artworkmi sa o hre neobjavili žiadne nové informácie, dokonca ani na tohtoročnej E3. Na budúcomesačnom GamesCome sa to však môže zmeniť a môžeme sa dozvedieť viac ako hre. Oficiálna stránka výstavy GamesCom je zaregistrovaný aj Valve, ktorý chce predstaviť strategickú hru, čo nebude nič iné ako DotA 2

DotA 2 v rukách skúsených vývojárov môže vyvolať poriadny rozruch na scéne hier s podobným zameraním, akými sú napríklad stále populárnejší League of Legends. 

Ak prvý krát počujete slová ako DotA, či spomínaný League of Legends, tak ide multiplayerovú stratégiu, kde proti sebe stoja dva tímy zostavené z hrdinov so špeciálnymi schopnosťami. Dôležitú úlohu hraje zbieranie skúseností a následné levelovanie, kupovanie zbraní a výzbroje a v neposlednom rade tímová spolupráca.

zdroj: computerandvideogames.com

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk