Vo Watch Dogs: Legion môže vaša postava zomrieť. Len tak...
Gamescom

Vo Watch Dogs: Legion môže vaša postava zomrieť. Len tak...

Aj keď by to nemalo byť vtipné, tak to je celkom vtipné.

Najväčšou inováciou Watch Dogs: Legion je fakt, že môžete hrať za kohokoľvek. Skutočne kohokoľvek, kto sa nachádza v hernom Londýne. Môžete ich pridať do organizácie DedSec, aby ste priniesli temnému Londýnu svetlú budúcnosť a vymanili ho spod kontroly chaosu.

Prvok, ktorý je naviazaný na túto veľkú fíčurku je permadeath. Čiže, keď vaša postava za ktorú momentálne hráte zomrie v hre, zomrie natrvalo a neexistuje nič, čo by ste mohli spraviť.

A práve tento hlavný ťahák hry sa Ubisoft snažil odprezentovať počas Stadia Connect, kde nám predstavil niekoľko postáv za ktoré možno budete môcť hrať. Napríklad Sue, ktorá vám dá 25% šancu automatického prepustenia z väzenia. Alebo Victor, ktorý dostáva iba polovicu poškodenia keď je opitý. A vrcholom je starček Alan Murphy, ktorý má síce 100% bonus k poškodeniu pri používaní útočných pušiek, no na druhej strane môže len tak zomrieť...pravdepodobne na infarkt, alebo starobu.

Ubisoft tak celkom úsmevným spôsobom poukazuje na obrovský potenciál, ktorý v hre drieme. Uvidíme však, či tento potenciál bude naplnený.

Watch Dogs: Legion vychádza 6. marca na PC, Xbox One a Playstation 4.

Zdroj: Youtube

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk