Gamescom

Spisovateľ a vývojár Paweł Leśniak: Devil's Hunt je ako kniha, ale so sto stránkami navyše (rozhovor)

Čo spája mladého poľského autora Pawła Leśniaka s menami ako Andrzej Sapkowski (Zaklínač) či Dmitrij Gluchovskij (Metro)? Odpoveď znie: všetci traja sú spisovateľmi, ktorých knihy sa dočkali aj videoherných spracovaní. Leśniak môže v tejto trojici figurovať ako ten najmenej skúsený, na strane druhej sa môže pochváliť niečím, čím zvyšní dvaja páni nie.

Gamescom

Gamescom 2019: V The Outer Worlds nájdete aj šialenosti ako dialóg pre hlúpych či brnenie podobné energozbroji z Falloutu (rozhovor)

Na Gamescome sme si na necelú štvrťhodinku sadli s Brianom Heinsom, senior dizajnérom zo štúdia Obsidian Entertainment, z ktorého sme „vytiahli“ napríklad to, aká dlhá je hra The Outer Worlds, ako to je s Easter Eggmi a či sa po vydaní dočkáme aj nejakého DLC obsahu.

Gamescom

Gamescom 2019: fotoreportáž

V pondelok 19. augusta sme sa traja členovia redakcie stretli v Kolíne. Cesta to bola dlhá a náročná. Náročné boli aj takmer 3 dni, ktoré boli pred nami. Síce boli plné hier, nechýbal ani stres, tlačenice s tisíckami ľudí, zlý vzduch a aj nejaké tie organizačné problémy. Ako to celé ale vyzeralo, a na čo sa môžete tešiť, ak niekedy na Gamescom zavítate, si ukážeme v tejto fotoreportáži.

Ďalšie články...

 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk