• Hlavná stránka
  • Eventy
  • E3
  • Bethesda konferencia sa odohrala presne tak, ako sme čakali. Išlo však o solídnu konferenciu
Bethesda konferencia sa odohrala presne tak, ako sme čakali. Išlo však o solídnu konferenciu

Bethesda konferencia sa odohrala presne tak, ako sme čakali. Išlo však o solídnu konferenciu

To však neznamená, že bola bez prekvapení.

Smiali sme sa na začiatku, že ako prvá hra sa ukáže Fallout 76 a na pódium príde Todd Howard, ktorý sa ospravedlní za to, v akom stave bola hra vydaná. A presne tak sa aj stalo a tak sme odštartovali púť Bethesda konferenciou.

Takže, ak vám uniklo, Fallout 76 ostane novú expanziu, ktorá do hry vráti ľudské NPC postavy, dialógový strom a nové misie pre všetkých hráčov hry zdarma.

A okrem toho samozrejme nechýba ani Battle Royale mód, ktorý bude podporovať 52 hráčov. A mimochodom. Od dnes si Fallout 76 môžete vyskúšať úplne zdarma a to až do 17. júna.

Ukázala sa nám aj hra The Elder Scrolls Online, ktorá sa prednedávnom dočkala expanzie Elsweyr. Tvorcovia nám ju pripomenuli prostredníctvom Cinematic traileru a taktiež prezradili, že ďalšia kapitola tejto expanzie je naplánovaná na koniec tohto roka a viac sa dozvieme v júli na QuakeCone.

Na pódiu sme sa dočkali aj tvorcov série The Evil Within, ktorí však nepracujú na treťom pokračovaní tejto populárnej série, ale na úplne novej hre s názvom GhostWire: Tokyo. Pôjde však o survival hru s paranormálnymi javmi, takže vývojári sú stále vo svojom žánri.

Vývojári zo štúdia MachineGames nám prišli pripomenúť, že zabíjanie náckov vo virtuálnom svete je stále cool a dočkáme sa ho po štvrtý krát vďaka Wolfenstein: Youngblood. Na hre pracuje okrem švédskeho štúdia aj franczúske štúdio Arkane Lyon.

To však okrem tejto hry pracuje aj na úplne novej IP s názvom Deathloop, ktorá nás určite zaujala skvelým trailerom. Zatiaľ však o nej veľa nevieme a nevieme ani to, kedy sa jej dočkáme.

A ak ste fanúšikom Rage 2, tak vývojári zo štúdia id Software majú pre vás dobrú správu. Hra sa dočká pravidelných dávok nového obsahu. Pribudnú nový nepriatelia, nové výzvy, robotický mech a úplne nová príbehová expanzia.

Nasledovala malá odobčka v podobe predstavenia novej, revolučnej streamovacej technológie Orion...

...no hlavným chodom večera bol Doom Eternal, ktorý príde už v novembri. Dočkali sme sa skvelého príbehového traileru, ukážky z hrateľnosti a taktiež aj predstavenia úplne nového multiplayerového módu, ktorý proti sebe postaví dve monštrá proti jednému Doomslayerovi.

Celkovo išlo o solídnu konferenciu, ktorá odsýpala dobrým tempom a až na zopár vrieskajúcich divákov a tak trochu trápnej situácie s Fallout 76 dávame Bethesde palec hore.

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk