Druhá sezóna Apex Legends prichádza s vylepšeniami a novým obsahom
E3

Druhá sezóna Apex Legends prichádza s vylepšeniami a novým obsahom

Respawn priblížil, čo môžeme očakávať.

Ako druhý v poradí sa na EA Play 2019 opäť ukázali tvorcovia zo štúdia Respawn, no tentokrát prešli zo Star Wars sveta do svojho. Do sveta Battle Royale hry Apex Legends.

Ohlásenia sa týkali dvoch hlavných komponentov.

V prvom rade prichádza nové in-game podujatie s názvom Legendary Hunt, ktoré potrvá do 18. júna. Počas neho môžete získať exkluzívne in-game predmety v podobe skinov zbraní a skinov postáv.

Taktiež dostane prístup k Apex Elite zápasom. Ak sa vám podarí vyhrať klasický zápas, získate prístup k špeciálnemu matchmakingu, kde sa stretnú iba víťazi zápasov. Odmenou za úspech sú exkluzívne in-game predmety.

A mimochodom. Ak si hru zahráte v období od dnes, do konca víkendu, získate dvojitú porciu XP bodov pre váš rank a taktiež aj pre Battle Pass rank.

Fanúšikov určite poteší aj druhá sezóna hry, ktorá odštartuje 2. júla a jej názov je Battle Charge. Dve hlavné prvky novej sezóny pozostávajú z novej zbrane. Zo série Titanfall sa vracia zbraň L-Star, ktorá sa však bude nachádzať iba v Supply Dropoch.

Druhým prvkom je nová postava: Wattson. Táto defenzívne ladená postava je schopná vytvárať elektrické pasce a taktiež vypúšťať elektrické automatické veže. Pasívnou schopnosťou tejto postavy je to, že po „konzumácii“ Ultimate Accelerant predmetu získa automaticky Ultimátnu schopnosť.

Autori navyše počuli náreky komunity a druhý Battle Pass bude omnoho kvalitnejší ako prvý. Hráčov čaká viac odmien, ktoré budú lepšie. Pribudnú tri nové druhy obsahu, ktoré vývojári nešpecifikovali. Okrem toho sa hráči dočkajú štyroch nových Legendárnych skinov. Dva pre postavy Octanea a Caustica a dva pre zbrane Spitfire a R301.

S príchodom novej sezóny pribudne aj Ranked mód, kde vás hra bude spájať s hráčmi podobného ranku. A autori taktiež teasujú zaujímavé udalosti.

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk