Star Wars Jedi: Fallen Order bude lineárne dobrodružstvo zamerané na príbeh
E3

Star Wars Jedi: Fallen Order bude lineárne dobrodružstvo zamerané na príbeh

EA začalo svoju EA Play šou hneď tým najväčším ťahákom, zábermi zo Star Wars Jedi: Fallen Order.

Úvodné kecy moderátora šou a vývojárov možno vyvolali obavy, no keď prišlo na hru, väčšina fanúšikov sa nebude mať na čo sťažovať. Nová Star Wars hrá nám prinesie to, po čom túžime už dlho – dobrodružstvo zo sveta Star Wars v hre pre jedného hráča, s príbehom a bez zbytočných multiplayerových výmyslov.

Príbehovo sa bude Fallen Order odohrávať po treťom Star Wars filme, krátko po tom, čo sa čerstvo zrodené Impérium rozhodlo zbaviť vesmír všetkých Jedi. Predstavená ukážka nám približuje hru približne 3 hodiny po jej začiatku. Hlavný hrdina bude Cal so svojím robotím pomocníkom. Keďže ale hra oficiálne patrí do príbehovej línie Star Wars, v hre pravdepodobne stretneme aj zopár známych tvári. Pôjde ale o lineárny titul a hráči budú mať určenú cestu, ktorou bude nutné postupovať. Nebude tu možnosť hrať sa na zlého Jedi.

Samotná ukážka je needitovaný gameplay záznam, ktorý hral jeden z hráčov, ktorých si EA na svoju šou zavolalo. Podľa nej sa môže tešiť na klasické Star Wars dobrodružstvo, kde za pomoci svetelného meča a Sily budeme bojovať proti Impériu a ostatným nepriateľom. Vo videu neboli zbytočné cutscény a vykecávanie, ale akcia a skúmanie prostredia. Hra bude mať aj puzzle a stealth prvky. V niektorých úsekoch hrateľnosť výrazne pripomína tituly ako Assassins’s Creed, Prince of Persia a Tomb Raider a tak je jasné, na akých miestach sa autori inšpiroval.

Čo sa týka bojov, dočkáme sa známych schopností akými je napríklad Force Push a Force Pull a autori si pripravili aj novinku v možnosti spomaliť pomocou Sily nepriateľov.

Viac informácií o hre sa dočkáme na Microsoft E3 2019 prezentácii, ktorá bude odvysielaná zajtra.

 

Zdroj: E3 2019

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk