Na novinky o The Last of Us Part 2 si počkáme, Naughty Dog neprezradili o hre nič zámerne

Na novinky o The Last of Us Part 2 si počkáme, Naughty Dog neprezradili o hre nič zámerne

Ak patríte medzi ľudí, ktorí na tohtoročnom E3 čakali informácie o pokračovaní The Last of Us, ostali ste, rovnako ako ja, veľmi sklamaní.

Hádam každý fanúšik sa tešil na novinky o tom, ako napreduje vývoj The Last of Us Part 2. Keď prezentujúci oznámili, že nám idú predstaviť niečo o PS4 exkluzivite, očakávanie boli veľké. No ale nakoniec to nebol trailer na The Last of Us, ale na novú Spider-Man hru. Tá sama o sebe nevyzerala vôbec zle a podľa zverejnených záberov sa je na čo tešiť, vznikla ale otázka, prečo na konferencii chýbala hocijaká zmienka o The Last of Us. Predsa len ide o jednu z najpopulárnejších herných sérií, akú si vlastníci PS4 môžu zahrať.

Neil Druckmann z Naughty Dog a jeden z hlavných ľudí, ktorí stoja za vývojom hry ale uviedol všetko na pravú mieru. Hoci by mala spoločnosť čo ukázať, rozhodli sa tak neurobiť. Dôvodom nie je Spiderman ale Ucharted: The Lost Legacy. Nakoľko sa celá séria Uncharted blíži k svojmu záveru, Naughty Dog uznalo, že je čas dať titulu The Lost Legacy dielu a jeho hrdinkám Chloe a Nadine trochu slávy a pozornosti hráčov. Neil sa ale nevie dočkať, kedy sa bude môcť podeliť o nové zábery z The Last of Us Part 2. Vidieť by sme ich mohli na najbližšej veľkej Sony akcii PlayStation Experience, ktorá sa bude konať v decembri.

 

 

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk