E3 2017: Destiny 2 si na PC zahráme ešte v jeseni, Sony si ale podrží exkluzívny obsah

E3 2017: Destiny 2 si na PC zahráme ešte v jeseni, Sony si ale podrží exkluzívny obsah

Pre potešenie mnohých je vydanie Destiny 2 plánované okrem PS4 a Xbox One aj na PC. Bude to mať ale pár zádrhov.

Dobrou správou je, že Destiny 2 sa bude dať hrať pomocou Blizzard klienta a v tejto chvíli je hra dostupná na digitálny prednákup. To znamená, že už teraz si môžete hru kúpiť buď v Standard Edition za 59,99€, Digital Deluxe Edition za 99,99€ alebo Standard Edition+Expansion Pass za 89,99€.

Deluxe edícia bude okrem základnej hry obsahovať aj Expansion Pass(prvé 2 veľké príbehové rozšírenia) a prémiový obsah: legendárny meč, legendárny emote pre hráčovu postavu a emblém v štýle Cabal Empire.

Na PS4 a Xbox One vychádza Destiny už 8. septembra a na PC vyjde hra 24. októbra. Ak si hru predobjednáte, respektíve kúpite už teraz, dostanete skorý vstup do Beta testovania. Pre PS4 hráčov to bude 18. júla, pre Xbox One začne beta 19. júla a končí 21. júla. Následne v rovnaký deň začne na konzolách open beta testovanie a v auguste bude spustené aj na PC.

Trochu negatívnejšia je ale správa o dočasne exkluzívnom obsahu pre PS4. PlayStation 4 verzia Destiny mala výhody už pri prvom dieli a rovnako tomu bude aj pri Destiny 2. Obsah bude exkluzívny minimálne do jesene 2018, čo je približne rok hracieho času. Pôjde konkrétne o exotic sniper rifle Borealis, Lake of Shadows strike, PvP mapu Retribution, loď City Apex a zatiaľ neurčenú výbavu.

Zdroj: E3 2017

 

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk