E3 2017: XCOM 2 pokračuje v rozšírení War of the Chosen

E3 2017: XCOM 2 pokračuje v rozšírení War of the Chosen

Príbeh XCOM 2 sa ešte neskončil. Hráči si budú musieť v rámci rozšírenia War of the Chosen zmerať sily s tými najsilnejšími predstaviteľmi mimozemskej rasy.

The Chosen sú traja najsilnejší členovia mimozemskej armády. The Assassin je poháňaná cťou a povinnosťami a na hráča bude vyskakovať z tieňov s čepeľou v ruke, len aby mu v zápätí zmizla pred očami. The Hunter si podá hráča z diaľky vďaka prvotriednym ostreľovačským schopnostiam. Posledným protivníkom bude The Warlock, ktorý bude bojovať za pomoci temných síl. The Chosen stretne hráč v rámci kampane niekoľkokrát a nepriatelia sa budú neustále vyvíjať a prispôsobovať taktike použitej v súbojoch.

Aby hráč nebojoval proti týmto bojovníkom sám, bude musieť na svoju stranu získať jednu z trochu frakcií: Reapers, ktorých špecialita je zakrádanie sa a sabotáž, Skirmishers, miešanci ľudí a mimozemšťanov a Templars, ktorí sa špecializujú vo využívaní Psionic posilnenia útokov. Do toho všetkého sa ale zamotá aj skupina The Lost, ktorí predstavujú zmutovaní ľudia, ktorí prežili pád civilizácie, no neodolateľne ich láka zvuk prebiehajúcich bojov.

Rozšírenie bude vydané pre PC, Xbox One a PS4 29. augusta.

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk