E3 2016: The Elder Scrolls VI je vo vývoji, no ohlásenie tak skoro nečakajte

E3 2016: The Elder Scrolls VI je vo vývoji, no ohlásenie tak skoro nečakajte

Ale aspoň máme potvrdené, že sa hre venujú.

Určite mnohí z vás tajne dúfali, hoci len trošku, že Bethesda na svojej konferencii E3 ohlási aj nový diel RPG série The Elder Scrolls. Aj keď táto hra spomenutá bola v podobe novej edície Skyrimu, šiesty diel spomenutý nebol. Vtedy sa ešte nevedelo, aké eso v rukáve spoločnosť schovávava.

The Elder Scrolls Online

Počas streamovania diskusie na E3 s Toddom Howardom, režisérom série, sa dostala na rad aj otázka prípadného nového dielu a Todd bez okolkov priznal, že na hre pracujú, hoci na jej dokončenie budú potrebovať ešte určite ohromné množstvo času. Detaily nepoznáme, čiže ak sa tešíte na informácie, v akej oblasti Tamrielu sa bude šestka odohrávať, aký bude mať podnázov, či o čom bude pojednávať príbeh, ostanete sklamaní. Nateraz nám všetkým musí stačiť prísľub, že hra sa vyvíja a bude.

Ak ste náhodou premeškali, Bethesda ohlásila The Elder Scrolls V: Skyrim - Special Edition, ktorá príde na PS4, XONE a PC a bude obsahovať vylepšený vizuál, lepšie nasvietenie, mnoho nových grafických vychytávok a efektov a na konzolách dokonca aj podporu modov. Viac sa dočítate v novinke od Petra.

Zdroj: IGN

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk