• Hlavná stránka
  • Toto je 10 najlepších strieľačiek z prvej osoby s pohlcujúcim príbehom

  • Gamesite News 153 - Stadia končí, E3 sa vracia a Skull & Bones bol odložený

  • Ďalšia akvizícia v hernom priemysle bude asi pochádzať z ropných peňazí

  • Xbox predstavil ochudobnenú ponuku hier zdarma pre Xbox Live Gold predplatiteľov na október

  • Google oznámil, že Stadia je mŕtva. Teraz však už naozaj

  • Nový datadisk do World of Warcraft pod názvom Dragonflight k nám príde už 28. novembra

RECENZIA: Xiaomi Mi Wireless Outdoor Security Camera - Bez kábla je to vždy lepšie

RECENZIA: Xiaomi Mi Wireless Outdoor Security Camera - Bez kábla je to vždy lepšie

Kde by dnes bola internetová zábava bez kamerových systémov? Svet by bol ochudobnený o nekonečnú studnicu bizarných a buďme k sebe úprimní, aj nie vždy vtipných momentiek, ktoré si virálnym spôsobom nájdu cestu takmer ku každému majiteľovi mobilného telefónu. Zbieranie záznamov z bezpečnostných kamier je dnes už bežná a cenovo dostupná vec, k čomu dozaista prispieva aj nekonečné portfólio spoločnosti Xiaomi, ktorá v súčasnosti ponúka novú generáciu IP kamier určených na vonkajšie použitie. Ich najväčšia prednosť (okrem plnenia onoho internetového humoru) spočíva v úplnom oslobodení od inštalácie akýchkoľvek káblov, čo však prináša aj zopár limitov. Nielen o nich sa budeme rozprávať v nasledujúcom texte, ktorý vznikol na základe mesačného testovania rozšíreného balíčka s názvom Xiaomi Mi Wireless Outdoor Security Camera set.

Vivo nám predviedlo X80 Lite 5G - Atraktívny výkop na 27. poschodí

Už aj v našich končinách pomerne dobre rozbehnuté vivo sa pred pár mesiacmi postaralo o vydanie svojej čistokrvnej vlajkovej lode X80 Pro, o ktorej sme vás v našom magazíne patrične informovali – prišlo nielen na recenziu, ale aj na obsiahlu reportáž zo zaujímavo spracovanej premiéry v Berlíne. Ak si dobre spomínate na moju recenziu, tak sa vám fakticky musia vybaviť len superlatívy a výborná záverečná známka. V skratke, z mobilu samotného som bol nesmierne nadšený a označil som ho za prekvapenie roka 2022, čo by som s odstupom času pokojne zopakoval. Aj z tohto dôvodu som s radosťou prijal pozvanie spoločnosti vivo na ďalšie predstavenie jej nového modelu, ktorý vychádza z koncepčného spracovania X80 Pro. Tentokrát sme sa vybrali do malebného prostredia stovežatej Prahy, kde sme mali možnosť sledovať strhnutie nielen pomyselnej plachty z vivo X80 Lite. Akcia sa konala na dvadsiatom siedmom poschodí modernej výškovej budovy v centre mesta, čo celému eventu pridalo na atraktivite.

RECENZIA: Genesis Helium 800 BT - Silné, podsvietené reproduktory k počítaču

RECENZIA: Genesis Helium 800 BT - Silné, podsvietené reproduktory k počítaču

Spoločnosť Genesis už roky patrí medzi popredných poľských výrobcov elektroniky a vo svete naberajú ich produkty čoraz viac na popularite. V tejto recenzii by som sa chcel povenovať reproduktorom k počítaču, presnejšie k modelu Helium 800 BT, ktorý disponuje širokou škálou pozitív a negatíva by sme hľadali len ťažko. Pri výbere správnych reproduktorov je potrebné sa pozerať na množstvo premenných a vlastností, ktoré priamo, či nepriamo určujú kvalitu zvuku a zároveň zlepšujú a spríjemňujú používateľský zážitok. Pre bežného zákazníka je však takýto výber dosť náročný a práve preto si o jednej z vašich možných reprosústav povieme dnes.

Ďalšie články...

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk